www.bikini.lv izmanto sīkdatnes, lai personalizētu lapas saturu un reklāmas, nodrošinātu sociālo tīklu iespējas un analizētu apmeklētāju plūsmu. Uzzināt vairāk!

Informācija par norēķiniem

Veicot pasūtījumu, Jūs varat izvēlēties sev izdevīgāko norēķinu veidu.

  • Ar Visa - MasterCard​ kredītkarti vai debetkarti

Apmaksu ar VISAMasterCard vai American Express karti var veikt, izvēloties jebkuru no piegādes veidiem -  Omniva kurjeru, Latvijas Pastu, Omniva pakomātu vai preces saņemšanu mūsu veikalā Tallinas ielā 75.

Pēc šī maksājuma veida izvēles un pasūtījuma noformēšanas pogas nospiešanas Jūs tiksiet pāradresēts uz drošu (https://) karšu norēķinu sistēmas First Data Latvia Latvija serveri, kurā Jums būs jāievada kartes rekvizīti un jāveic apmaksa.

Pēc veiksmīgas pasūtījuma apmaksas Jūs tiksiet pāradresēts atpakaļ uz mūsu internetveikala veiksmīga pasūtījuma apstiprinājuma lappusi.

Kļūdas gadījumā (neveiksmīga autorizācija, kartē nav naudas, kļūdaini ievadīti kartes dati, u.t.t.) Jūs tiksiet pārvirzīts uz mūsu internetveikala neveiksmīga pasūtījuma apstiprinājuma lappusi. Šajā gadījumā grozs netiks iztukšots un nauda no kartes netiks noņemta. Jūs varēsiet veikt atkārtotu pasūtījuma noformēšanas procedūru ar iepriekš izvēlēto maksājuma veidu vai izvēlēties citu.

  • Аr bankas pārskaitījumu

Apmaksu ar bankas pārskaitījumu var veikt, izvēloties jebkuru no piegādes veidiem -  Omniva kurjeru, Latvijas Pastu, Omniva pakomātu vai preces saņemšanu mūsu veikalā Tallinas ielā 75.

Pēc pasūtījuma noformēšanas Jūs e-pastā saņemsiet rēķinu ar norādītu bankas konta numuru. Apmaksa jāveic uz šo konta numuru, norādot saņemtā rēķina numuru.

Apmaksu var veikt elektroniski savā internetbankā vai skaidrā naudā bankas filiālē.

  • Skaidrā naudā

Apmaksu skaidrā naudā var veikt tikai izvēloties preces saņemšanu mūsu veikalā Rīgā, Tallinas ielā 75.