www.bikini.lv izmanto sīkdatnes, lai personalizētu lapas saturu un reklāmas, nodrošinātu sociālo tīklu iespējas un analizētu apmeklētāju plūsmu. Uzzināt vairāk!

Pludmalei

Pludmalei

Kopējie peldkostīmi lieliski izskatīsies gan slaidām, gan kuplākām formām. Īpašs piegriezums, drapējumi vēdera daļā un sānos, vizuāli augumu slaidina un koriģē. Klasiskos peldkostīmus bieži izmanto dodoties uz baseiniem, jo tie ir ērti un pieguļoši. Ir arī tā saucamie Monokini peldkostīmi - to augšdaļa un apakšdaļa ir savienota ar dekoratīviem elementiem, dziļiem izgriezumiem muguras daļā, sānos un vēdera daļā, kas ķermeņa aprises dara īpaši pievilcīgas.

Divdaļīgajie peldkostīmi peldkostīms var būt gan atvērta, gan slēgta tipa. Peldkostīma augšdaļa var būt topveidīga, tādējādi piesedzot figūras nepilnības vai kā variants topošajām māmiņām.

Šiem peldkostīmiem aizdare parasti ir mugurpusē, regulējamas vai sasienamas ap kaklu lencītes. Peldkostīmu apakšējā daļa ir ar dažāda augstuma vidukļa līniju, sasienama, ar sprādzītēm, kā arī minisvārciņu izskatā.

Skatīt vienlaicīgi:
Kārtošanas secība:

Peldkostīms 3/3348

Biksītes ir velkamas abpusēji. Melnā vai raibā variantā. ..

35.00 €